10 důvodů, proč jsme si zamilovali Maltu

Miluju cestování na poslední chvíli. Miluju totiž překvapení, a o to se, jakožto chorobný plánovač na cestách, často dobrovolně připravím. O to víc si užívám, když koupíme letenky na poslední chvíli a mně nezbyde nic jiného než se danou destinací nechat překvapit. Přesně tak to bylo na konci listopadu, kdy se Tomovi po dlouhé době naskytlo několik dnů volna. Hned jsme šli shánět last minute letenky na nějaký skvělý místo. Padla nám do oka Malta, a za pár dnů jsme už seděli v letadle vstříc tomuto tajuplnému ostrovu. Bylo to boží, tady je 10 hlavních důvodů proč!

1. PRVNÍ POŘÁDNÁ CESTOVAČKA VE TŘECH

Tahle cesta byla v něčem hodně výjimečná – poprvé jsme totiž letěli ve třech – já, Tom i Bea (toho času 10měsíční mimiňour). Moc jsme se na tenhle okamžik těšili, až vyrazíme na pořádnou cestu jako rodina, a trochu nás mrzelo, že se to kvůli novému startu v Česku a Tomové nové práci povedlo až teď. Sice jsme jezdili na spoustu menších výletů, ale víte jak – dokud necítíte letadlové motory hučet pod zadkem, není to ono :-). Rodině jsme to raději oznámili na poslední chvíli, abychom všechny zbytečně nestresovali a mohli si to pořádně užít. Měli jsme samozřejmě trochu obavy, jak to s malou půjde, jak to bude zvládat ona a jak my, a jestli na tom sýčkování, že s děckama je konec s cestováním, přece jen nebude něco pravdy. Nyní už můžeme s jistotou říct, že je to jako se vším – pravdy je na tom přesně tolik, kolik si jí uděláte :-).

Jasně, bylo to náročnější a úplně jiný cestování než ve dvou, ale to je s Beátkou každý den – ať už jsme doma, v obchodě, na návštěvě, v autě nebo na Maltě. S tím rozdílem, že jsme byli celej den všichni tři spolu a neměli plno povinností, kvůli kterým doma na malou nemáme čas, takže byla ve výsledku mnohem klidnější a spokojenější. Let tam i zpátky prospala, když se jí něco nezdálo, uklidnila se kojením nebo ji uklidnili spolucestující, kteří na ni pořád dělali opičky. Jediný, co jsme trochu nevychytali, byl timing. Beátka v době naší cesty ještě neuměla chodit ani samostatně stát, ale vážila už slušných 9 kilo, takže jsme se s ní pořádně natahali. Neměli jsme s sebou kočárek, takže jsme ji po všech památkách a výletech nosili v Manduce, což se doma na dvou, tříhodinovou procházku dá v pohodě zvládnout, ale takovýhle celodenní výlety byly hodně namáhavý. Příště bychom buď počkali ten měsíc, až bude aspoň stát nebo určitě kočár s sebou! Takhle jsme fakt každý večer usli všichni tři úplně vyřízení v 8 hodin. Jo jo, kde jsou ty propařený noci a romantický večery u vína ve dvou :-D.

Taky jsme přišli na to, že cestování s dětmi má spoustu výhod – žádné čekání ve frontě u letadla – kdo má dítě, má přednostní boarding, všichni vás všude pouští, všichni jsou extra milý, starají se o vás, usmívají se na vás a dítě je celkově nejlepší seznamovací prostředek. Bea jakožto modrooký blonďatý mimino byla na Maltě plné hnědookých černovlasců pořádnou raritou, a tak snad nebyla chvilka, kdyby se na ni někdo nesmál, nezastavil se u nás nebo si nechtěl popovídat. Často vzpomínáme, jak jsme jeli už pěkně unavení hodinu v zácpě v linkovým autobuse a najednou jsme za sebou zaslechli smích, otočili jsme se a za námi celý autobus vysmátých lidí, kteří se předháněli, kdo na Beu udělá srandovnější obličej a ta je za to obšťastňovala svým zářivým úsměvem :-).

O cestování s miminem bych mohla psát dál a dál, to by ale bylo na samostatný článek (třeba někdy příště),  každopádně to byla nesmírně krásná a úplně úžasná nová zkušenost, která rozptýlila všechny naše obavy a naši cestovatelskou budoucnost teď zase vidíme růžově.

cestovani s detmi u more malta plaz batole

2. DOSTUPNOST A VELIKOST OSTROVA

Malta má spoustu výhod. Je to kousek z Prahy i Vídně a letenky tak jdou sehnat za super ceny. Náš let z Vídně trval 2 hodiny a 10 minut, zpáteční letenka nás vyšla na 4 300 Kč. Do Vídně jsme se z Brna dopravili ČD vláčkem RailJetem dětským vagónem (který bývá na rozdíl od zbytku vlaku prázdný) – včasná jízdenka nás vyšla na 200 Kč a z Vídně hlavního nádraží na letiště jsme jeli 15 minut OBB vlakem za 4, 20 eur. Vyšlo nám to úplně perfektně bez zbytečného čekání a i samotná cesta byla pro Beu zážitek.

Kdo už nás nějaký pátek sledujete, víte, že máme úchylku na ostrovy, jak není ze všech stran moře, tak nás to tolik (až na pár výjimek) neláká :-). Vybíráme si to úplně podvědomě a většinou až na místě nám dojde, že jsme zase na ostrově. Málo kdo ví, že Malta jsou ve skutečnosti dva ostrovy (a pár menších), ten hlavní má na délku pouhých 27 km, takže pokud si pronajmete auto, je to všude kousek. S autobusy je to trochu horší, pokud nebydlíte v hlavním městě Valettě, odkud všechny vyjíždí. My jsme to nakombinovali – 4 dny jsme jezdili autobusem (dvouhodinový přestupní lístek mimo sezónu za 1,50 eur) a na 2 dny jsme si půjčili auto, kterým jsme si objeli méně dostupná místa a druhý ostrov Gozo. Naivně jsme si ale mysleli, že za 6 dnů, které na Maltě máme, tu už vzhledem k její velikosti (spíš maličkosti) nebudeme mít co dělat, zdání ale klame – je tu toho fakt strašně moc! Jen historické památky byste nestačili obejít za 2 týdny. A kdo by toho měl málo, může se za 77 eur trajektem doplavit na nedalekou Sicílii a tady si dát třeba výšlap na sopku Etnu.

chram ta'pinu na ostrove gozo malta

3. VITAMIN SEA

Tak to je bez debat. Každej, kdo žil nějakou dobu u moře, jako my, ví, jak moc je návykový. A my už  měli po roce v Česku sakra velkej absťák! Maltézské moře je navíc nádherně čirý a tyrkysový, takže jsme doplňovali mořskou dávku všemi smysly. Kochali jsme se jeho modří, nasávali jeho štiplavej slanej vzduch, poslouchali šumění jeho vln, který je pro nás nejlepší meditací. Užívali jsme si sluníčko, zmrzku, protivnou vrstvu nerozetřenýho opalováku na obličeji, prostě všechno, co k dovči u moře patří. Krásně jsem si prodloužili léto a otravovali vás na Instagramu fotkama z tepla, když vám mrzly doma zadky. O to víc jsme si to ale vyžrali při příletu domů, kdy nás v Brně chytla první letošní sněžná fujavice. Celkem šok, když jsme ještě před 5 hodinama užívali léto. Ale i to nás vlastně bavilo.

misto kde stava azurove okno na ostrove gozo malta more plaz utesy

4. KOUZELNÉ ULIČKY VALETTY

Valetta, hlavní město Malty, je nádherná! Jedno z nejkrásnějších hlavních měst měst, co jsme kdy navštívili. Má pronikavou atmosféru plnou historie a tajemství, a takovou zvláštní koloniálně-přímořskou příchuť, kterou nezažijete nikde jinde. Spolužačka, která na Maltě x let žila, mi říkala, že Malta je buď a nebo – buď se do ní na první pohled zamiluješ nebo tě už nikdy nenadchne. My už ty motýlky v bříše cítili po pár prvních krocích pověstnými valettskými uličkami. Ty jsou všechny rovné jako podle pravítka, některé malé a úzké, jiné velké a široké, a dohromady tvoří obří mřížku, díky které se dostanete jednoduše odkudkoliv kamkoliv. Údajně má ale mřížka jiný důvod – dovolit mořskému vánku, aby v horkých dnech mohl foukat skrz rozpálené město a ochlazovat ho.

Každé hlavní město má svou slavnou ulici, v Londýně je to Oxford street, v Paříži Champs-Élysées, a ve Valettě je to Strada Stretta. Tady to pořád žije – najdete tu spoustu obchodů, suvenýrů, restaurací a kaváren, živou hudbu, umělce, neutuchající zábavu a bujarý noční život, který tu má svou tradici už od 19. století, kdy sem členové americké a britské armády chodili zapomenout na jejich náročnou práci. Strada Stretta má dokonce svůj vlastní televizní program :-). Nás ale mnohem víc okouzlily ty nejmenší zapadlé uličky, kde jsem se mohli do nekonečna procházet, nasávat atmosféru ze zlatých vápencových zdí, nakukovat do nejrůznějších krámků a nechat se překvapovat dalšími a dalšími variantami barevných okenic. Valetta je samozřejmě mnohem víc, než je uličková mřížka, na podrobnější prohlídku vás vezmu zase někdy jindy.

historicke mestecko Valetta kouzelna ulicka malta

5.  TICHÉ MĚSTO MDINA

Jestli je Valetta kouzelná, Mdina je pohádková. Tohle středověké městečko bylo původním hlavním městem Malty až do příchodu Maltézským rytířů v roce 1530. Je to jedno z nejhezčích opevněných měst v Evropě. Pyšně se tyčí ve 200 metrech nad mořem (což je na Maltě fakt výška) přesně uprostřed ostrova.  Na nás celé město působilo jako filmové kulisy nějakého středověkého filmu (což není daleko od pravdy – viz. další bod), na každem kroku jsme čekali, kde na nás vykoukne nějaký rytíř nebo středověká princezna. Za hradby města platí přísný zákaz vjezdu aut a díky hustému labyrintu uliček se tu lehce ztratí í davy turistů – právě tak si Mdina vysloužila svou přezdívku – je tu opravdu nezvyklé ticho a klid.

K vidění je tu toho opravdu spoustu – paláce Vihlena a Falcon, Benediktinský a Karmelitánský klášter, kaple, kostely, pozorovací věž Torre dello Stanarro nebo Citadela. Nás, jakožto notorické milovníky muzeií nadchnulo Katedrální muzeum na Náměstí sv. Pavla s nádhernou sbírkou výtvarného umění, kterému vévodí jedinečná výstava dřevorytů legendárního Alberta Dürera.

tiche mesto mdina malta stredoveky chram kostel

6. FILMOVÉ LOKACE HRY O TRŮNY

Jakožto skalní fandové Game of Thrones jsme si nenechali ujít příležitost kráčet ve stopách našich oblíbených filmových hrdinů. První série tohoto slavného seriálu (který jsme samozřejmě sledovali už dávno před tím, než se stal celosvětovým hitem) se totiž natáčela právě na Maltě, odkud se potom filmový štáb přesunul do Chorvatska. Návštivili jsem Dominikánský klášter v Rabatu, kde proběhla slavná scéna, kdy Ned Stark konfrontuje Cersei s tím, že ví o jejím mileneckém poměru s Jamiem a jejich dětech, na čež mu Cersei odpoví legendární hláškou: „When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground.“. Vešli jsme do Králova přístaviště stejnou branou (Mdina) jako Catelyn Stark v přestrojení, když chtěla vyšetřit, kdo zaútočil na jejího syna. V Mdině jsme se také zastavili na náměstí Pjazza Mesquita, kde v seriálu sídlil nevěstinec lorda Baelishe a u dnes už bohužel zříceného Azurového okna jsme zavzpomínali na svatbu Khala Draga a Daenerys Targaryen. Prostě samý lahůdky pro fajnšmekry 🙂 Parádní pocit na těchto místech stát!

7. SKVOSTNÉ KATEDRÁLY

Říká se, že na Maltě je 365 kostelů, každý pro jeden den v roce. Jestli to je pravda, nevím, ale je jich tu opravdu požehnaně – od obrovských katedrál až po malé zašité kostelíky v úzkých uličkách. Krásných kostelů a katedrál jsem už po světě viděla hodně, ale ty na Maltě jsou naprosto jedinečný a poukazující na blahobyt, který tu za dob johanitů panoval. V žádném případě nesmíte vynechat Katedrálu sv. Jana (St. John’s co-cathedral) ve Valettě, i když vstupenka stojí 10 euro. Je to jednoznačně nejpřepychovější katedrála, jakou jsem kdy viděla. Byla navržená k tomu, aby svou nákladností a okázalostí šokovala a přesně to se jí daří. Bez úžaslých Wow! a Tý jo! se to tu neobejde.

Největším skvostem katedrály je až děsivě realistický oltářní obraz od slavného malíře Caravaggia nazvaný „Stětí Jana Křtitele“, který tu namaloval v roce 1608 poté, co utekl z Říma a byl nucen pobývat na Maltě ve vyhnanství. Vidět toto veledílo naživo v celé jeho velikosti (360 x 520 cm) bylo fakt silný, stejně tak jako se dozvědět víc o osudu tohoto kontroverzního malíře.  Byl to totiž pořádnej rebel 🙂

8. RYBÁŘSKÁ VESNIČKA MARSAXLOKK

Na tohle pohlednicový místečko s tyrkysovou vodou a barevnýma rybářskýma loďkama, zvanýma luzzu, jsem se obzvlášť těšila. Sice je to kýč jak bič, ale tahle kombinace barev mě hrozně baví. Ty pronikavé odstíny modré společně s béžovými stavbami na mě působí nesmírně pozitivním a uklidňujícím dojmem. A tak jsem se taky v Marsaxlokku cítila – happy jak dva grepy. Byli jsme tu na doporučení v neděli, kdy tu probíhá (nejen) rybí trh, takže jsme si užili i pořádný šrumec a poctivý rybí smrádek. Návštěvu jsme zakončili luxusním obídkem z mořských potvor, který milujeme a cpeme si jimi všude po světě, kde věříme, že jsou (v rámci možností) čerstvě vytažený z moře.

9. DRUHÁ SVĚTOVÁ VÁLKA

Během druhé světové války se stala Malta dějištěm jedné z nejurputnějších leteckých kampaní všech dob. Z letišť Luqa, Hal – far a Takali vzlétali legendární piloti – Adrian Washburton a George Beurling (jedno z největších es RAF předzdívaný Maltský sokol) a statečně se bránili proti drtivé převaze nepřítele. Představte si to jako takovou malou Bitvu o Británii, ale v písečném provedení. Pro mě jako leteckého fandu byla Malta splněným snem – nepotopitelná letadlová loď uprostřed Středozemního moře. A že je na ni co k vidění – muzeum Malta At War, National War museum v pevnosti St. Elmo + Malta War Rooms (zachovaná řídící centra letecké obrany pro oba ostrovy). To vše si mužete prohlédnout za zvuku střílejících kanonů pobřežní baterie při pravidelném střídání stráží. Okolní moře je také poseto desítkami leteckých i lodních vraků, takže kdo holduje potápění, má o zábavu postaráno.

10.  VÝLET NA OSTROV GOZO

Návštěva Malty nemůže být kompletní bez poznání jejího druhého  největšího ostrova. Gozo je známý jako „Ostrov zázraků“, kde ztroskotal bájný Odyseus a nymfa Kalipso ho tu uvěznila na dlouhých 7 let. Předposlední den jsme vyrazili na ranní trajekt, za auto a řidiče jsme zaplatili 15 euro, za další osobu 5 euro. I když je ostrov maličký, tak se tu toho bez auta moc stihnout nedá, a už vůbec ne za jeden den, který jsme měli my. A je tu toho spousta – hlavní město Victoria s historickým centrem Citadelou, megalitické chrámy Ggantija Temples, solné pánve a hlavně zátoka Dwejra, kde se ještě do roku 2017 tyčilo slavné Azurové okno. I přes přísný zákaz pod pokutou až 1500 eur na něj pořád lezli skoku a selfie chtiví turisté, a tak se po období silných bouří celé zřítilo do moře. Malta tak přišla o svůj nejzobrazovanější symbol. Nedávno jsem viděla návrh projektu, který by tuto ztracenou památku znovu vybudoval ze skla, tak jsem zvědavá, jak se to bude dál vyvíjet.

Mohlo by tě zajímat

Komentáře (2)

Děkuji za počtení a máte i krásné fotky! Nechyběla Vám na Maltě zeleň, resp. nepůsobilo to na Vás moc vyprahle? Jinak je to nádherná země s úžasným mořem všude okolo..:)

Super článek Kači, souhlasím, Malta je boží a okouzlující 🙂

Your comment is awaiting moderation.

Дальше немного подробней рассмотрим, как заниматься с проектом, так как здесь есть ряд специфик, которые необходимо учитывать. Потому этапами рассмотрим вопрос работы с проектом, приобретение товаров и их продажу. Вне зависимости от того, зачем вы зашли на ссылка на гидру в тор, интернет-сайт потребует регистрации для проведения операций.

Your comment is awaiting moderation.

Далее немного подробней рассмотрим, каким образом работать с проектом, поскольку тут есть ряд специфик, какие следует принимать во внимание. Поэтому этапами рассмотрим момент активности с платформой, приобретение изделий и их реализацию. Независимо от того, для чего вы зашли на гидра, ресурс затребует процедуры регистрации для выполнения действий.

Your comment is awaiting moderation.

hydra сайт доступна в тор Браузер, тор браузер это свободное и открытое ПО для выполнения 2-го поколения луковой маршрутизации. Это сегодня система прокси-серверов в последовательности связанных между собой в продолжительную цепь интернет соединений, позволяющая устанавливать секретное не оставляющее следов соединение в интернет-сети. Рассматривается как анонимная сетку условных туннелей (VPN), предоставляющая передачу информации в закодированном варианте. Популярность приобрел как инструментарий для “свободного” online-серфинга, к примеру посещения блокированных вебсайтов например Гидра и похожих интернет-ресурсов из нелегального онлайна (Darknet). Применяя тор браузер Вы останетесь анонимными только до тех пор пока не станете сохранять свои индивидуальные сведения, не нужно забывать о своей безопасности, поэтому мы советуем Вам не сохранять пароли и прочую информацию, применяя какую злодеи смогут Вам навредить, чистите кэш, куки и стирайте историю посещений.

Your comment is awaiting moderation.

hydra довольно крупный, в целом, это одна из наиболее известных платформ в странах СНГ. Поэтому, если для вас требуются какие-либо нелегальные группы товаров, тогда вы гарантированно подберете их тут.И огромное число других товаров, какие имеют отношение к этим обобщенным категориям. Сверх того, Гидра и портал платформы постоянно развиваются, магазинов online становится все больше, набор товаров увеличивается, потому, если здесь чего-либо не было вчера, сможет появится сегодня.

Your comment is awaiting moderation.

Дальше детально разберем, каким образом заниматься с проектом, поскольку здесь имеется набор специфик, какие необходимо учитывать. Потому поэтапно рассмотрим вопрос работы с платформой, приобретение товаров и их реализацию. Вне зависимости от того момента, зачем вы вошли на гидра зеркало, портал затребует регистрации для проведения действий.

Your comment is awaiting moderation.

Взять гиперссылку на гидру и надежно покупать возможно на нашем сайте. В онлайне нередко можно натолкнуться на мошенников и утерять свои личные средства. Поэтому для Вашей безопасности мы создали этот сетевой портал на котором Вы всегда сможете получить доступ к магазину торговой площадки рабочее зеркало гидры. Для выполнения покупок на торговой площадке гидра наш портал ежедневно посещает огромное количество пользователей, для получения актуальной рабочей ссылки, достаточно просто надавить на кнопочку открыть и надежно покупать, а если Вы впервые зашли на портал перед приобретением товара необходимо зарегистрироваться и дополнить баланс. Ваша собственная безопасность наша важнейшая задача, которую мы с гордостью исполняем.

Your comment is awaiting moderation.

гидра официальный сайт будет доступна в тор Браузер, тор браузер это независимое и открытое программное обеспечение для реализации второго уровня луковой маршрутизации. Это система прокси-серверов последовательно связанных друг с другом в длинную цепочку online соединений, какая позволяет настраивать секретное не оставляющее следов соединение в интернет-сети. Можно рассматривать как анонимную сеть виртуальных туннелей (VPN), предоставляющая трафик информации в закодированном варианте. Свою актуальность получил как инструментарий для “свободного” online-серфинга, к примеру посещения блокированных ресурсов например Гидра и подобных ресурсов из нелегального интернета (Darknet). Используя тор браузер Вы останетесь анонимными только до того времени пока не начнете сохранять свои индивидуальные сведения, надо помнить о собственной безопасности, по этой причине мы рекомендуем Вам не хранить пароли на вход и иную информацию, применяя которую злодеи сумеют Вам причинить вред, очищайте кэш, куки и удаляйте историю.

Your comment is awaiting moderation.

Взять ссылку на гидру и спокойно сделать закупку можно на нашем проекте. В глобальной сети интернет зачастую можно наткнуться на жуликов и утерять собственные личные деньги. Поэтому для Вашей защищенности мы подготовили данный портал где Вы постоянно сможете получить вход к онлайн-магазину трейдерской платформы гидра сайт. Для совершения закупок на торговой платформе гидра наш вэб-портал ежедневно посещает огромное количество пользователей, для получения действующей работоспособной гиперссылки, нужно нажать на кнопку раскрыть и надежно покупать, а если Вы впервые зашли на портал до покупки изделия требуется зарегистрироваться и дополнить баланс. Ваша собственная безопасность наша главная цель, какую мы с достоинством исполняем.

Your comment is awaiting moderation.

Каким способом зайти на hydra? Названным вопросом задаются все пользователи гидры, ежедневно приходится отыскивать рабочее зеркало гидры т.к. каждый день зеркала банятся правительством и входа к ресурсу нет, применять VPN сложно и недешево, тор на британском языке, что тоже не всем подходит. Преднамеренно для наибольшего упрощения данной задачи мы разработали наш сайт. Для открытия hydra onion обход блокировки Вам надо перейти по действующему рабочему зеркалу показанному перед этим либо скопировать гиперссылку для тор браузера какая точно также указана на нашем сайте и раскрыть ее в тор браузере, после чего пройти регистрацию, пополнить счет и наслаждаться покупкам. Не забывайте помогать развитию ресурса делитесь нашим ресурсом с товарищами и знакомыми.

Your comment is awaiting moderation.

ссылка на гидру в тор, разумеется, обеспечивает секретность в интернет-сети, но тем не менее, данной защищенности не хватает и заниматься с проектом с обыкновенного браузера нельзя. При входе на ресурс используя привычный для вас браузер провайдер проследит все разделы, на какие вы входили, и столь подозрительная интенсивность заинтересует структуры правопорядка. Вследствие этого требуется подумать о дополнительной защищенности.

Your comment is awaiting moderation.

Получить ссылку на гидру и спокойно покупать возможно на разделах нашего проекта. В глобальной сети интернет очень часто можно наткнуться на жуликов и потерять собственные личные средства. Поэтому для Вашей защищенности мы спроектировали этот сетевой портал на каком Вы постоянно сможете иметь вход к онлайн-магазину торговой платформы hydra. Для совершения закупок на трейдерской площадке гидра наш сайт каждый день посещает большое количество абонентов, для получения действующей работоспособной гиперссылки, достаточно просто нажать на кнопку открыть и безопасно совершить закупку, а если Вы впервые вошли на сайт перед приобретением товара надо пройти регистрацию и дополнить баланс. Ваша собственная безопасность наша главная задача, которую мы с достоинством осуществляем.

Your comment is awaiting moderation.

ссылка на гидру достаточно обширный, в основном, это одна из особенно распространенных площадок в странах СНГ. Поэтому, если вам требуются определенные запрещенные группы изделий, то вы наверняка найдете их здесь.И большое количество прочих товаров, которые имеют касательство к таким общим группам. Сверх того, Гидра и портал платформы регулярно развиваются, online магазинов становится все больше, выбор изделий увеличивается, потому, если здесь чего-то не было вчера, может обнаружиться теперь.

Your comment is awaiting moderation.

Каким образом зайти на гидру? Данным вопросом озадачены все участники гидры, ежедневно требуется отыскивать работающее зеркало гидры т.к. ежедневно зеркала банятся властью и входа к интернет-ресурсу нет, применять VPN непросто и недешево, тор на британском языке, что также далеко не всем подойдет. Специально для максимального облегчения этой задачи мы создали этот сайт. Для раскрытия ссылка на гидру в тор Вам требуется перейти по актуальному работающему зеркалу показанному перед этим либо скопировать гиперссылку для тор браузера которая также указана на страничках нашего ресурса и раскрыть ее в тор браузере, после чего пройти регистрацию, дополнить баланс и восторгаться приобретениям. Не забывайте при этом помогать совершенствованию ресурса делитесь представленным интернет-ресурсом с товарищами и знакомыми.

Your comment is awaiting moderation.

рабочее зеркало гидры доступна в тор Браузер, тор браузер это независимое и открытое программное обеспечение для выполнения второго поколения луковой маршрутизации. Это сегодня система прокси-серверов в последовательности связанных между собой в продолжительную цепочку online соединений, позволяющая настраивать секретное скрытное соединение в сети. Рассматривается как секретная сетку условных туннелей (VPN), предоставляющая трафик информации в закодированном виде. Свою популярность приобрел как инструмент для “свободного” online-серфинга, к примеру посещения заблокированных ресурсов например Гидра и похожих ресурсов из теневого интернета (Darknet). Применяя тор браузер Вы будете неизвестными только до того времени пока не будете сохранять свои индивидуальные данные, нужно помнить о собственной безопасности, по этой причине мы советуем Вам не сохранять пароли на вход и прочую информацию, используя которую злодеи сумеют Вам навредить, чистите кэш, куки и стирайте историю.

Your comment is awaiting moderation.

гидра это трейдерская площадка всевозможных товаров некоторой направленности. Ресурс функционирует с 2015 года и на сегодняшний день деятельно раскручивается. Ключевая валюта – криптовалюта Биткоин. Дополнительно для покупки этой денежной единицы на ресурсе функционируют штатные обменники валют. Закупить или обменять Биткоин возможно при помощи раздела “Баланс” в кабинете пользователя. Hydra может предложить два варианта приобретения товаров: главный – это клад (тайник, прикоп, магнит, закладки); следующий – транспортировка по стране (почта, транспортные фирмы, курьерские службы). Огромное количество проверенных он-лайн магазинов удачно осуществляют свои продажи на протяжении нескольких лет. На вебсайте существует система ответов, с помощью какой Вы сможете убедиться в добросовестности торговца. Площадка торговли Hydra приспособлена под всякие устройства. В связи с блокированием гиперссылки Hydra регулярно ведутся ревизии зеркал для обхождения блокировки. Вслед за новыми зеркалами появляются и “фейки” торговой площадки Hydra. Почти всегда фейк аналогичен официальному ресурсу hydra, но зайти в личный кабинет не удастся, т.к. это фейк и его задание сбор логинов и паролей. Всякий раз контролируйте ссылка на гидру по которой Вы заходите, а надежнее используйте действующие ссылки на гидру представленные на нашем вебсайте и Ваши данные не попадут во владение жуликов.

Your comment is awaiting moderation.

ссылка на гидру это исключительно масштабная трейдерская площадка не разрешенных изделий в Рф и странах СНГ. Здесь можно купить такие покупки как разнообразные эйфоретики, марихуана, хим реактивы и конструкторы, психоделические препараты, экстази, разные стимуляторы, энетеогены, опиаты, диссоциативы, всевозможные аптечные препараты, также можно анонимно обналичить Ваши биткоины и заказать разнообразные типы документов разных государств. На торговой площадке гидра совершается большое число заявок изо дня в день, множество тысяч довольных заказчиков и отличных отзывов. Наш вэб-портал помогает всем заказчикам иметь надежный доступ к трейдерской платформе гидра и ее изделиям и службам. Гидра онион доступна в тор браузере, гиперссылку на актуальное работающее зеркало можно записать выше, достаточно надавить на кнопку СКОПИРОВАТЬ.

Your comment is awaiting moderation.

гидра официальный сайт достаточно крупный, в целом, это одна из наиболее распространенных площадок в государствах СНГ. Поэтому, если для вас требуются какие-либо нелегальные группы товаров, тогда вы точно разыщете их тут.И огромное количество прочих изделий, какие имеют касательство к этим общим группам. Помимо этого, Гидра и сайт платформы регулярно раскручиваются, online магазинов становится все больше и больше, набор товаров подрастает, потому, если здесь чего-то не существовало вчера, сможет обнаружиться сейчас.

Your comment is awaiting moderation.

Далее немного подробней рассмотрим, как работать с проектом, поскольку здесь имеется ряд особенностей, какие необходимо учитывать. Поэтому поэтапно разберем вопрос активности с проектом, покупку изделий и их реализацию. Независимо от того, для чего вы вошли на hydra onion, ресурс потребует регистрации для проведения действий.

Your comment is awaiting moderation.

Каким способом войти на hydra? Этим вопросом озадачены все пользователи гидры, каждый день приходится отыскивать рабочее зеркало гидры т.к. изо дня в день рабочие зеркала банятся правительством и входа к ресурсу не существует, применять VPN сложно и дорого, тор на британском языке, что тоже не всем подходит. Преднамеренно для предельного упрощения данной задачи мы спроектировали сайт. Для открытия гидра официальный сайт Вам необходимо перейти по актуальному рабочему зеркалу показанному перед этим или скопировать ссылку для тор браузера которая точно также указана на разделах нашего сайта и открыть ее в тор браузере, после чего зарегистрироваться, пополнить баланс и восторгаться приобретениям. Не забывайте при этом помогать совершенствованию ресурса обмениваетесь представленным online-ресурсом с товарищами и родственниками.

Your comment is awaiting moderation.

ссылка на гидру в тор будет доступна в тор Браузер, тор браузер это открытое и свободное ПО для реализации 2-го уровня луковой маршрутизации. Это сегодня система прокси-серверов в последовательности связанных друг с другом в длинную цепь online соединений, которая даёт возможность настраивать анонимное не оставляющее следов сетевое соединение. Возможно рассматривать как анонимную сетку условных туннелей (VPN), предоставляющая трафик информации в зашифрованном варианте. Свою актуальность приобрел как инструментарий для “свободного” online-серфинга, в частности просмотра заблокированных сайтов например Гидра и аналогичных ресурсов из нелегального онлайна (Darknet). Применяя тор браузер Вы останетесь анонимными только до того времени пока не начнете сохранять свои личные данные, не надо забывать о своей безопасности, по этой причине мы рекомендуем Вам не хранить пароли и другую информацию, используя которую злоумышленники смогут Вам причинить вред, очищайте кэш, куки и удаляйте историю.